درباره ما

یک دهه فعالیت در حوزه پیامک تبلیغاتی

قصه از اینجا شروع شد

به عنوان بنیانگذار پیامبان امروزی در سال 1385 و زمان شکل گیری اولین شرکتهای ارایه دهنده سرویس پیامک اقدام به خرید اولین خط خود کردم. سیستمی با کمترین امکانات و بدترین ظاهر (البته در آن زمان همه همین شکل بودند)، سپس اقدام به بازاریابی در زمینه ی تبلیغات پیامکی کردم.

1385

تغییر شرکت سرویس دهند

بعد از مدتی فعالیت و بازاریابی در این زمینه با اپراتورهای پیامکی مانند رهیاب و مگفا آشنا شدم و با تغییر استراتژی فروش و تغییر شرکت اقدامات حرفه ای تری انجام دادم که از آن میان میتوان به طرح مشتری+1 اشاره کرد که سامانه ای برای مدیریت باشگاه مشتریان بود که ایده و طرح آن کاملا ابتکاری بود که متاسفانه موفق نشدم آن را به صورت کامل به مشتریان معرفی کنم که پس از مدتی آن طرح با شکست مواجه شد البته همچنان فعالیت در زمینه بازاریابی در زمینه پیامک تبلیغاتی ادامه داشت.

1389

رشد تعداد مشتریان

سال 1389 به کمک یک تیم برنامه نویس سامانه پیامکی بسیار ساده ای که فقط با اپراتور مگفا (خطوط 3000) کار میکرد آماده کردم.

1389

شروع طراحی سایت

در سال 1390 همزمان با فعالیتی دیگر اقدام به طراحی سایت کردم که با توجه به دانش محدود بنده و اینترنت حدود 5 ماه طول کشید.

1390

شکل گیری اولیه این شرکت

در سال 1391 مرکز خدمات اینترنت و پیامک «سار» با نام تجاری سارآنلاین و آدرس SarOnline.ir شروع به کار کرد.

۱۳۹۱

اخذ اینماد

بعد از گذشت چند ماه از شروع به کار در پاییز 1392 موفق به اخذ نماد اعتماد الکترونیک یک ستاره از وزرات صنعت شدیم. لازم به ذکر است که ما جزء 500 وبسایت اول دارای اینماد در کشور بودیم.

۱۳۹۲

ثبت شرکت

در سال 1394 با افزایش سرمایه اقدام به تاسیس شرکتی به نام توسعه اندیشه مجازی نمودیم!

اخذ مجوزهای قانونی دیگر

سارآنلاین به فعالیت خود و جذب کاربران ارزشمند ادامه داد و در سال 1395 اقدام به اخذ تعدادی دیگر مجوز از ارگانهای دیگر نمود که در بخش مجوزها می‌توانید آن‌ها را مشاهده کنید.

۱۳۹۵

توسعه شرکت

در همین سال اقدام به توسعه زیرساخت و توسعه شرکت پرداختیم و تعداد نیروهای شرکت به 7 نفر رسید.

در این یک دهه فعالیت فرازونشیب‌های فراوانی را تجربه کردیم و از پیامک 60 ریالی شروع کردیم و به تعرفه های فعلی رسیدیم. از چندهزار کاربری که داشتیم همواره تشکر می‌کنیم که در این ده سال همواره با ما همراه بوده اند و به داشتن چنین مشتریانی به خود می‌بالیم.